Převedeme Vám obraz a to v následujících variantách a možnostech.
 

Váš záznam, ať už z videokazety klasické VHS, nebo z kazetky kamery,( zde je podmínka, že bude možná nutné zapůjčit i videokameru pro přenos videosignálu, případně bude kopie záznamu navýšena o cenu použití, nebo zapůjčení videokamery).

Dále nabízíme možnost  zpracování a odblokování Vašich záznamů, ať už pořízen Vámi, nebo firmou ( zde nechápu blokování záznamů proti kopírování, když majitelem práv jste vy, jako zhotovitelé. Je to možná proto, aby firmy nedocházely o tučné zisky a nutily Vás donést záznam k překopírování k nim). Záznamy Vám otitulkujeme, dle přání, podmalujeme hudbou, kterou si budete přát. Záznam zpracujeme i s možností volitelnosti stop a náhledů v dialogovém menu,( pouze u DVD). Celý záznam Vám přeneseme na DVD, případně VHS (nedoporučujeme).

   
  Co tím získáte...?
 

Především nezničitelný záznam na DVD, kde vlivem času a magnetizace, nedochází k zašumění nahrávky a zrnitosti obrazu. Navíc při překopírování záznamu z DVD na VHS nedochází tak rapidně k poklesu kvality záznamu, i když, samozřejmě, poznat to bude. Spolu s DVD dostanete číslo, které bude spojené s Vašim příjmením. Všechny DVD nahrávky budou u nás uloženy v trezoru, takže pokud z Vaší strany dojde k znehodnocení záznamu a vy nám nahlásíte identifikační číslo s Vašim jménem, získáte do druhého dne kopii Vaší nahrávky dle požadavku, (DVD, VHS...)

 

A cena...???

    Převod VHS, nebo podobného záznamu na DVD nebo VHS Záznam kratší jak 30 minut 250,- (8,30/min.)

platí celá taxa

   

Minuty materiálu z jedné zakázky se sčítají.

tzn. 15 + 20minut platí cena pro záznam delší jak 30 minut atd.
Záznam 30 minut a více nad 30 minut

3,-/min

nad 60 minut

2,85/min

nad 120 minut

2,65/min

příplatek 50,-
      sestřihání a jiné zpracování s vložením náhledového menu na DVD
      potisk DVD obrázky ze záznamu příplatek 50,-
      převod do jiného formátu avi a pod. příplatek 150,-